Drusilla - Životopis

31. července 2011 v 14:44 | Spiffy |  Životopisy postav
Ještě jako člověk žila Drusilla v Londýně, kde si jí v roce 1860 všimnul Angelus. Zaujala ho především její schopnost mít vidění, které ostatní lidé pokládali za dílo ďábla. Angelus postupně vyvraždil celou její rodinu a přesvědčil ji, že je dítětem ďábla. Když díky jeho činům zešílela, proměnil ji v upíra. Poté cestovala spolu s Angelusem a Darlou po světě. Záviděla těm dvěma, že mají jeden druhého, a tak si rozhodla stvořit svého vlastního partnera - nesmělého básníka Williama, známého pak jako upíra Spika.Málem ji ušlapal dav v Praze, což ji jako upírku velmi oslabilo. Aby jí uzdravil, vzal jí Spike do Sunnydale, kde se zdržoval její stvořitel - Angel. Obřad, ke kterému byla potřebná krev Drusillina upířího otce, přerušila Buffy a zachránila tím tak Angelovi život. Nicméně i přesto se obřad zdařil a Drusilla nabyla zpět svou sílu.

Hned poté se Dru pokusila o zničení světa pomocí démona zvaného Soudce, ale Buffy ji zastavila, než mohla uskutečnit svůj plán. Když Angel ztratil svou duši, vrátil se k Dru a Spikovi. Snažil se Dru svést přímo před Spikovýma očima, což zapříčinilo, že se pak Spike spojil s přemožitelkou proti Angelusovi. Během finální bitvy s Acathlou, Dru zabila Kendru, druhou přemožitelku - díky hypnóze jí nehtem rozsekla krční tepnu. S pomocí hypnózy také přesvědčila Gilese, že je Jenny a Giles jí vyzradil tajemství, jak probudit démona Acathlu. Když tak Angelus učinil, Spike přivedl Dru do bezvědomí a odvezl ji pryč ze Sunnydale.

Oba pak nějakou dobu žili v Jižní Americe. Dru Spika dvakrát opustila, a to kvůli Plísňovému démonovi a démonovi Chaosu, protože Spike se jí už nezdál dost zlý, když se spojil s přemožitelkou.

Asi po roce navštívila L.A. a z příkazu Wolfram & Hart, Angelova nepřítele, udělala z Darly (své upíří babičky) znovu upíra. Nějakou dobu řádila ve městě spolu s Darlou, ale pak ji přemohly vzpomínky, a tak se vrátila do Sunnydale za Spikem. Pokoušela se s ním dát znovu dohromady, ale Spike ji odmítl kvůli své neopětované lásce k Buffy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama