Lorne (Krevlorneswath) - Životopis

31. července 2011 v 17:17 | Spiffy |  Životopisy postav
Lorne je démon, který pochází z jiného rozměru, světa zvaného Pylea. Jeho celé jméno je Krevlorneswath z Deathwokova klanu, ale používá přezdívku Lorne. V Pylei vládnou démoni a lidé se zde používají jako otroci (mají postavení obyčejné krávy). Lorne byl však odmalička jiný než jeho lidé. Má hudební nadání, které ale ve svém světě nemohl využít, poněvadž ostatním démonům způsobuje zpěv a hudba bolesti hlavy. Lorne se rozhodl ze svého rodného světa odejít a zakotvil v Los Angeles. Stal se majitelem Karaoke baru, který začal fungovat jako útočiště pro démony i pro lidi. A zde se také poprvé setkal s Angelem v epizodě Judgement.

Lornovo umění zpívat ještě více zvýrazňuje jeho extravagantní osobnost. Lorne bývá označován také jako démon Anagogic. Má schopnost vidět budoucnost lidí i démonů, zatímco zpívají. Ve svém baru se stal něčím jako démoním psychologem, a pomáhá tak ostatním. Když zmizela Cordelie v portálu do Pylei, rozhodl se Lorne, po dlouhém přemlouváním ze strany Angela, pomoci a vydal se se svými přáteli do svého domovského světa. Po záchraně Cordelie a vysvobození Fred, dívky která tam byla uvězněna pět let jako otrok, se stal ještě významnějším přítelem Angela a ostatních. Po nějaké době se přestěhoval do hotelu Hyperion, aby tak byl nablízku svým přátelům.


Tak jako každý z party měl problémy s firmou Wolfram & Hart. Byl zcela ponořen do své práce a zašel tak daleko, že si nechal odstranit spánek. To způsobilo, že se v něm projevilo jeho druhé já - fyzicky silný, rozhněvaný démon, který splní každému to, co řekne. Naštěstí jeho přátelé přišli na to, jak vše uvést do původního stavu - Lorne se prostě potřeboval jen vyspat. Po Fredině smrti se stal zamlklým a rezervovaným. Pomohl Angelovi ve finální bitvě a spolu s Lindseyem zabil démona Sahvrina. V tom okamžiku Lorne zjistil, že Lindsey se vlastně nikdy nezměnil k lepšímu, a tak ho zastřelil. Zcela rozčarován odešel pryč vstříc nejisté budoucnosti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama