Tara Maclay - Životopis

31. července 2011 v 14:36 | Spiffy |  Životopisy postav
Tara se narodila v listopadu roku 1980, odmalička byla plachá a nesvá k cizím lidem. A když s nimi musela mluvit, koktala. Studovala na UC Sunnydale a byla na členkou skupiny Wicca, která se zabývala magií. Tam také potkala Willow a oběma bylo hned jasné, že jsou ve skupině jediné, které se o kouzla opravdu zajímají. Když Gentlemani ukradli hlasy všem lidem v Sunnydale, šla Tara za Willow, aby spolu kouzlem sílu hlasu zase vrátily. Na cestě k ní ji začali pronásledovat Gentlemani a s pomocí její a Willowiné magické síly zabarikádovaly dveře automatem na pití. Když se jim hlasy vrátily, svěřila se Tara Willow, že magie je celý její život, a že její matka byla mocná čarodějka, ale zemřela, když jí bylo sedmnáct.Postupem času jejich pouto sílí. Willow začne přespávat v jejím pokoji a lže Buffy o tom, kde byla. Tara se ale cítí dotčeně, že ji Willow nepředstavila svým přátelům. Willow se to pokusí napravit a omylem Taru představí Faith v Buffyiném těle. Faith je k Taře krutá, dobírá si ji kvůli jejímu koktání a jejímu vztahu k Willow. Taře dojde, že je něco špatně a spojí se s Willow, aby Buffy pomohly. I přestože zvířata na kolej nesmí, pořídí si Tara koťátko a pojmenuje ho "Slečna Kitty Fantastico". Vztah Tary a Willow se stále prohlubuje a nejtěžší zkouška přijde, když se do města vrátí Oz. Ten se snaží získat Willow zpátky, ale Willow ho odmítne a ujistí Taru, že je jedinou osobou, kterou miluje.

Všem Willowiným přátelům postupně dojde, že vztah mezi nimi je milostného charakteru a přijmou Taru do party. Willow se za pomoci Tary zdokonaluje v kouzlení. Když za Tarou přijde její otec a bratr, dozví se její kamarádi rodinnou legendu - všechny ženy z rodu Maclayů v sobě ukrývají démona. Díky Spikovi však zjistí, že na legendě není ani špetka pravdy a celá parta prohlásí, že Tařinou rodinou jsou teď oni.

Tara začne mít pocit, že Willow používá příliš mnoho magie a pohádá se s ní. Willow ji kouzlem vymaže hádku z paměti, ale Tara na to přijde a dá ji ultimátum - buď jeden týden nebude kouzlit nebo ji opustí. Willow se však pokusí znovu ji očarovat, ale kouzlo nevyjde a Tara se od ní odstěhuje. Po několika měsících dokáže Willow Taře, že přestala úplně čarovat a znovu se spolu dají dohromady. Pomilují se a jsou velmi šťastné. Všechno ale zničí jeden moment. Tara se líbá s Willow v jejím pokoji, zatímco na zahradě vystřelí Warren z pistole ve snaze zabít Buffy. Jedna kulka prolétne oknem a zasáhne Taru přímo do srdce. Willow se ji pokusí kouzlem oživit, ale to nejde, protože Tara zemřela přirozenou smrtí. Ve Willow se spustí všechna potlačená kouzla a její jedinou myšlenkou je pomstít se. Zabije jejího vraha a nakonec chce zničit celý svět. V tom ji naštěstí zabrání Alex svou láskou a Willow odjíždí do Anglie s Gilesem, kde se má naučit držet svou moc pod kontrolou. Když se vrátí do Sunnydale, konečně navštíví Tařin hrob a rozloučí se s ní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama