Září 2011

[9] I write... Konečně víkend!

30. září 2011 v 14:06 | Spiffy |  I write...


Ahoj...
Tenhle týden mi utekl hrozně rychle, až toho lituju, ale ten víkend bez školy mi prostě nic nenahradí.:D
Včera večer jsem přečetla třetí díl Upířích Deníků, četla jsem to až do 12ti, já jsem prostě musela, musela jsem to nutně dočíst!:D Jsem samozřejmě řvala jak želva, když si k tomu inteligent jako já pouští ještě smutný písničky, tak to je pak těžký u toho nebrečet.:D Teď čtu 4 a moje milovaná maminka mi koupila i 5, tak mám co dělat, ale hrozně mě to baví.:D A udělala jsem velikej objev!:D Stefan se Spikovi podobá spíš vzhledově a Damon povahově. To je průlom, co?xD Jednou bych si chtěla stáhnout i seriál, ale na ulož.to to není v češtině.:/ Jasně, že v originále je to lepší, ale když to neumím nazpaměť jako Buffy, tak bych tomu asi sotva rozumněla.:D No, já si počkám, třeba to tam časem bude.
Ohledně blogu, teď tu moc nejsem, protože stahuju jak divá další díly na dlaší rozdělaný Spuffy video, nějak mě to chytlo, najednou mám totiž milion písniček, který se mi líběj.:D Doufám jenom, že to video dodělám tak do zítřka, abych mohla aspoň začít psát další díl povídky... Na spinetff je přednastavených několik dost dílů povídky, s Ever píšem vážně dost rychle, už máme rozepsanou novou, takže se máte na co těšit.;)

[5] Video - Ultimate Buffy the Vampire Slayer Tribute

24. září 2011 v 22:01 | Spiffy |  Videa s Btvs a Ats
Tohle video jsem si zamilovala hned po prvním shlédnutí a nedat ho sem by byl hřích. Ta jednoduchost a synchronizovanost mě prostě dostala. Jak jsem řekla, obdivuju lidi, co tohle dokáží udělat.♥


[3] Fotky, Bloody Claddagh

24. září 2011 v 19:24 | Spiffy |  Fotky
Dobře já, konečně jsem taky zas jednou (sice ne poprvé, ale už dlouho se tak nestalo:D) popadla foťák a spáchala pár rádoby trestných fotek.:D

Tahle se mi líbí o něco víc než ta druhá, má takový pěkný barvy a tak.:)

Tahle je hrozně divná, takže se mi nelíbí, jak jinak.:D

[2] Sarah Photoshoot

24. září 2011 v 9:25 | Spiffy |  SMG Photoshooty
Počet fotek: 6
Komentář: Ten shoot od ní prostě miluju, to nejde jinak. Proč asi, že?:D

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

[5] Fotomontáž

24. září 2011 v 9:13 | Spiffy |  Fotomontáže
Čas: 35 min.
Spokojenost: 80%
S kým: Spike, Buffy
Program: PF Studio X
Komentář: Já vím, zas je to černobílý, já jsem na to poslední dobou nějaká závislá.:D Slibuju, že další už bude barevná. (Snad.:D)

8. díl - Nové zvyky (New Habits)

23. září 2011 v 22:05 | Spiffy |  Naděje umírá poslední (Hope Dies Last)

,,Jsme doma!" Ozval se Buffyin hlas z haly. Dopotácela se do dveří ověšená taškami různých velikostí a barev, sotva s tím nákladem došla k pohovce. Následovaly tašky Dawn, Kennedy, Faith a Willow.
,,Kde jste byly tak dlouho?" Zeptal se Giles, který spal asi jen tři hodiny, pak mu to zase nedalo a znovu se šel přehrabovat v knihách.
Od všech přítomných dívek si vysloužil pohled, který jasně říkal, že nákupy jsou předůležitá věc a musí se vychutnávat. Pozorovatel se raději stáhnul dál do ústraní od štěbetajících slečen.

Hlasování o fotku měsíce Října

23. září 2011 v 18:33 | Spiffy |  Fotka měsíce
Někdo nemá rád pár Fuffy, někdo nemá rád pár Spaith. Řekla bych, že tohle by mohlo být celkem vyrovnané. Sakra, až teď jsem si uvědomila, že vlastně sama netuším pro jakou fotku hlasovat.:D

[4] "Life in the Dark"

23. září 2011 v 17:24 | Spiffy |  Designy blogu
imagebam.com

Název: Life in the Dark
Spokojenost: 90%
Odstíny: Černá, bílá, červená
Komentář: Já vím, asi si říkáte; ,,Devadestát procent? To si dělá srandu!", ale ne, nedělám. Mně se tenhle design totiž vážně docela líbí. Asi už vám došlo, že mám ráda depresivní, tmavé věci a tohle je pro mě to pravé ořechové. Fotomontáž jsem si dělala sama, to je také to jediné, co jsem na tom vlastně musela udělat.:D
By: Spiffy

[8] I write...

22. září 2011 v 19:56 | Spiffy |  I write...
(přednastaveno)
Ahoj lidi.
Tak jsem zase tady, nemám teď na blog moc čas, to víte, škola.
Už mám hotové to Spawn video. Říkala jsem sice, že bude k povídce, ale nějak se to vyvinulo úplně jinak, takže je to spíš AU story. Jinak, je děsný. Vůbec se mi to nepovedlo pořádně sestříhat, prostě děs. No, uvidíte sami.
Jen tak pro informaci jsme si s Everlinet založily blog na naše společné povídky, tady. Spawn povídku nechám tady na blogu jen do 3. dílu, ostatní si budete moct přečíst na tom společném. Dospěly jsme k názoru, že to tak bude přehlednější.;)
Sakra, mě to video tak hrozně štve... Jediné, co se mi na něm líbí, je asi ten konec, a stop.:D Jsem docela zvědavá na vaše názory, takže jestli se youtube laskavě uráčí a konečně mi to nahraje, hodím vám ho sem.;)

3 . díl - Dvě různé osoby (Two Different People)

21. září 2011 v 13:02 | Spiffy |  Láska nezná hranic (Love Knows No Boundaries)

Stála vedle své sestry, oblečená celá do černého, v očích se jí pořád objevovaly slzy, žádné jiskřičky, které tam někdo mohl dřív zahlédnout. Sledovala jak se rakev spouštěla do země, snaže nerozbrečet se odvrátila zrak, nešlo to, byla to tragédie, kterou nemůže přehlížet.
Spike nečinně postával ve stínu vysokých hřbitovních stromů tak, aby ho nikdo neviděl. Zamračený pohled upřel do země hned, jak se víko rakve schovalo pod zem. Doteď nechápal jak se to stalo, prý že zástava srdce...? Pitomá lidská smrtelnost.
Chtěla, jakmile tohle skončí někam zmizet, kéž by mohla. Už to nevydržela, nevydržela sledovat jak se na rakev sype hlína, rozběhla se pryč.