Březen 2012

Konec blogu...

18. března 2012 v 13:49 | Spiffy
Všechno jednou začíná a všechno jednou končí.
A tak je to bohužel i s tímhle blogem... opouští se mi jen těžko, ale co nadělám... :( Novinky o hercích téměř nejsou, o Buffy ani nemluvě, na videa ani na grafiku nemám nejmenší nápady. Buffy mám ráda pořád stejně a mám pocit, že to se ani nikdy nezmění, ale přesto už tenhle blog dál provozovat nemůžu. Mrzí mě, že to takhle musím psát, ale je to tak. Z blogového světa nezmizím úplně, ještě pořád mám společný blog s Ever a založila jsem si nový - kompletně jen o Johnnym Deppovi. Pokud by snad někteří z vás chtěli zůstat affs, stačí aby jste mi tam napsali a já si vás mile ráda přidám. ;)

[30] Moje video - Spike&Faith[Echo] | We R Young

4. března 2012 v 21:55 | Spiffy |  Moje videa
Tak, po dlouhé době to slibované video. Chtěla jsem z toho udělat AU, ale nějak to nevyšlo a je to dost krátké... :D Dnes už ten lay vážně nestihnu a přes týden asi taky ne, pitomá škola.:/


Omluva... už zase.

3. března 2012 v 23:52 | Spiffy |  I write...
Zdravím.
V první řadě se chci omluvit, že poslední dobou vůbec nepřidávám, ale doopravdy na to nemám skoro žádný čas. Vždyť víte, konec devítky přede mnou, samé testy. Navíc mám v počítači opět vir, takže to taky není zrovna Bůh ví co, pořád se mi to seká. Zítra se pokusím dodělat rozdělané video se Spaith a následně se pokusím snad i o nějaký ten Spuffy lay, tenhle je tu už strašně dlouho... Článek není nějak zvlášť dlouhý, ale to je proto, že už se mi chce tak trochu spát. :DD Tak zítra, zatím se mějte.;)