Červen 2012

[31] Moje video - Sparrabeth&Spaith | Ships In The Night

28. června 2012 v 14:40 | Spiffy |  Moje videa
V tomhle videu jsou dva páry - Jack&Elizabeth a Spike&Faith. Samozřejmě, tady je důležitější Spaith, ale co na tom. :D Slibuji, že příští video bude už jen se Spikem a Faith. ;)


Akademie už za 3 a půl hodiny

28. června 2012 v 13:22 | Spiffy |  I write...
Opět Vás zdravím.
Jsem tu vesměs jen proto, že jsem Vám chtěla dát vědět, že tu asi do soboty nebudu. Hodím sem ještě teď asi jedno video, ale pak tu budu snad až v sobotu odpoledne, doufám. ;) Proč? Dneska máme akademii (pokud někdo z Vás neví o co jde, tak u nás na škole se to odehrává pokaždé na konci roku), kterou s kamarádkou moderujeme a jakožto deváťáci tam "ukončujeme" školní docházku (šerpování, proslovy...). Takže mi mamka bude dělat vlasy, musím se napasovat do šatů a do toh pitomého korzetu no a make up a tak... :D A v pátek samozřejmě vysvědčení, večer máme ještě rozlučku, takže asi vážně až v sobotu. ;)
A jinak, co budete mít na výzo, jestli ještě chodíte do školy? :)

[14] Spaith

27. června 2012 v 13:29 | Spiffy |  Designy blogu
Název: Spaith
Spokojenost: 95%
Barvy: Odstíny modré, černá
Komentář: Dobře, musím říct, že lepší lay než ten předchozí se mi ještě dlouho udělat nepodaří, ale myslm že tenhle bude zatím stačit. :D

Obnovuji blog.

26. června 2012 v 17:59 | Spiffy |  I write...
Ahoj.
Páni, skoro nemůžu uvěřit tomu, že to vážně dělám, ale už je to tak. :D Tudíž, ráda bych řekla, že se sem na blog vracím. Nevím, jestli to bude úplně stejné jako dřív, ale jsem zpátky. Ráda bych řekla Affs, aby, pokud ještě stále chtějí Affs zůstat, to do některého článku napsali. U těch, u kterých vím, že třeba zrušili blog, nebo tak, je to jasné, ale u ostatních bych prosila, aby se ozvali. ;)
No a jak jsem k tomu vlastně přišla? Jednodušše. S Everlinet už nějaký ten pátek píšeme povídky, ale jen pro sebe, nikde jen nezveřejňujeme a tak. No a tak ze "srandy" jsme začaly psát Spaith povídku. A co se nestalo, Buffy posedlost je zpět. :D Takže jsem si shlédla opět pár dílů, začínám s BtVS zase dělat videa, a možná se vrhnu i na novou povídku... oh a taky bych ocenila, kdyby jste napsali, jestli mám pokračovat v povídce "Starý nový život", ty ostatní zřejmě smažu úplně, ale u téhle se nějak pořád nemůžu rozhodnout. :)
Tak, doufám, že tohle je všechno, co jsem chtěla říct... Půjdu nastavit nový lay, takže, zatím. ;)